Here you can be sure..


Iki 20 metų produkto garantija
 


„SolteQ“ suteikia 5 metų garantiją saulės čerpėms, kurią už papildomą mokestį galima pratęsti iki 20 metų. „BFA-System“ garantija yra 2 metai.

40 metų veiklos garantija
 


„SolteQ“ garantuoja čerpių našumą , kad visi produktai, per 40 metų pagamins 80% nuo nominalios energijos.

80 ir daugiau metų
eksploatavimo garantija


SolteQ“ stogo čerpių gamyboje naudojame tik kruopščiai atrinktas, aukščiausios kokybės medžiagas. Naudojami aukštos kokybės stiklo, silicio ir aukščiausios kokybės PV elementai, kurie užtikrina, kad mes turime produktą, kuris gali atlaikyti laiko išbandymą, nenusidėvi ir yra atsparūs atšiaurioms aplinkos sąlygoms, ekstremaliems temperatūros pokyčiams per visą gaminio gyvavimo laikotarpį. „SolteQ“ energetinis stogas yra geriausias stogas, kurį galėtum nusipirkti už pinigus.

30 metų atsarginių dalių garantija
 


„SolteQ“ garantuoja jūsų stogo įsigijimo garantiją užtikrinant, kad atsarginės dalys bus parduodamos mažiausiai 30 metų nuo pirkimo dienos.

20 metų sandarinimo gumos garantija


Kai kuriuose gaminių variantuose yra sandarinimo gumos, skirtos hidroizoliacijai ir mechaniniams judesiams bei smūgiams sugerti. „SolteQ“ suteikia 20 metų garantiją guminių tarpinių sandarumui.

50 metų garantija nuo lietaus
 


Mes garantuojame, kad mūsų stogai bus atsparūs lietui 50 metų, jei nebus padaryta jokių mechaninių pažeidimų. Iš tikrųjų mūsų stogų apsauga nuo lietaus ir ilgaamžiškumas bus daug didesnis nei 50 metų. Mūsų naudojamas stiklas yra labai aukštos kokybės, mažai geležies oksido, mažai deguonies, nesugeria drėgmės, todėl yra atsparus šalčiui. Stiklas taip pat yra grūdintas, siekiant užtikrinti, kad mūsų stogai būtų stiprūs ir tvirti visą produkto tarnavimo laiką.

Susisiekite su mumis